Lokale do wynajęcia w Galerii EP

– galeria mieści się na głównej trasie: Jasło – Nowy sącz
– powierzchnia użytkowa 900m²
– 2 poziomy: każdy poziom 450m²
– bezpłatny parking

Więcej informacji o wolnych lokalach pod numerem telefonu:

(18) 353 14 93

Opis

Do wynajęcia lokal w centrum handlowym Galeria EP zlokalizowany w Gorlicach przy ul. Kościuszki, lokal handlowy o powierzchni 900 m². Lokal znajduje się w podziale 450 m² w parterze i 450 m² na piętrze budynku, skomunikowany centralnie zaprojektowaną klatką schodową. Istnieje możliwość wydzielenia części lokalu.

Aktualnie w funkcjonującej już części centrum handlowego działają między innymi sklep AGD-RTV, market chiński, apteka, pizzeria, plac zabaw dla dzieci, sklepy odzieżowe, drogeria, sklep techniczny, sklep zabawkowy, sklep mięsny, fitness z siłownią, sklep z artykułami chemicznymi, dyskont odzieżowy i sklep z antykami.

W najbliższym otoczeniu galerii znajduje się sklep sieci Biedronka, oddział banku spółdzielczego, sklep spożywczo przemysłowy Społem, stacja paliw Grosar, myjnia samochodowa, usługi medyczne i sklepy techniczne. W obrębie galerii są umiejscowione bankomaty i paczkomat Inpost.

Galeria EP jest zlokalizowana przy drodze krajowej, przy głównym wjeździe do Gorlic od strony Nowego Sącza. Atutem lokalizacji jest duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych w rejonie o wysokim natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Galeria EP dzięki długoletnim tradycjom handlowym ma mocno ugruntowaną pozycję na rynku gorlickim i jest chętnie odwiedzanym punktem przez mieszkańców Gorlic i okolic.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.