Aktualności

LOKAL 450 M2 – PIĘTRO 1

Lokal handlowy o powierzchni 450 m2 jest usytuowany na piętrze budynku. W skład lokalu wchodzi sala sprzedaży, biuro i dwie toalety. Lokal jest przygotowany do najmu „pod klucz”. Posadzki wykończone płytkami szkliwionymi, ściany i sufity malowane, oświetlenie podwieszane, ogrzewanie gazowe tradycyjne i nadmuchowe. Komunikacja klatką schodową z windą schodową dla niepełnosprawnych.

Czynsz miesięczny w wysokości 20 złotych netto za m2 – MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI!!!

LOKAL 350 m2

Do wynajęcia lokal o powierzchni 350m2, poziom -1. Cena 15 zł za 1m2 do negocjacji!!!

W skład lokalu wchodzi: dwie łazienki z prysznicem, pomieszczenie socjalne plus powierzchnia handlowo-usługowa. Dodatkowym atutem jest boczne wejście z drzwiami o szerokości około 2,5m z pochylnią.

Wcześniej w lokalu znajdowała się siłownia. Istnieje możliwość odkupienia sprzętu i prowadzenie podobnej działalności lub przystosowania lokalu pod inną działalność.

LOKAL DO WYNAJĘCIA +PLAC ZABAW

Do wynajęcia lokal o powierzchni 148m2, poziom +1. Cena 15 zł za 1m2 do negocjacji!!!

W skład lokalu wchodzi: łazienka, recepcja oraz powierzchnia handlowo-usługowa. Dużym atutem jest oddzielna klatka schodowa niezależna od galerii handlowej. Lokal jest po sali zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość odkupienia całego wyposażenia lub przystosowania lokalu pod inną działalność.

Lokale do wynajęcia w Galerii EP

Nasze lokal znajduje się w największej i najbardziej popularnej galerii handlowej w Gorlicach.

Sama galeria składa się z trzech budynków o łącznej wielkości 5000m2 . Posiada ona duży parking dla klientów. Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw, Biedronki i osiedla mieszkalnego. Jest w bliskiej odległości od centrum miasta. Przylega do drogi krajowej nr 28 Nowy Sącz – Jasło i posiada wygodny wjazd i wyjazd na tą drogę.

Więcej informacji o wolnych lokalach pod numerem telefonu:

(18) 353 14 93 oraz 605 312 350

Czytaj dalej