Market Chiński – obuwie, zabawki


Market Chiński od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Śmiało można stwierdzić, iż sklep ten dysponuje największym wyborem asortymentu w Gorlicach. Znajduje się tu: odzież, buty, artykuły papiernicze, zabawki, biżuteria, perfumy i wiele innych. Szeroki wybór towaru oraz niska cena sprzyjają stale powiększającemu się gronu zadowolonych klientów.
Każdy z rodziny znajdzie tutaj coś dla siebie.


„Ale ciacho” – cukiernia, piekarnia


W Cukierni ALE CIACHO prowadzimy sprzedaż wyrobów piekarniczych i cukierniczych z firmy „Tęgoborze” słynącej z tradycyjnych wypieków. W ofercie mamy również ciastka z piekarni Lipinki oraz wyroby garmażeryjne (ręcznie robione) lody, napoje ciepłe, zimne, artykuły spożywcze. Prowadzimy także sprzedaż tortów i paczek okolicznościowych na zamówienie.

Serdecznie zapraszamy!


SALON GIER


Jedną z głównych atrakcji i podstawowym atutem naszego Salonu Gier jest 2-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w bowling. Zaletą naszej kręgielni jest przestrzeń i profesjonalizm. Tory, kule, kręgle, maszyny do ich ustawiania oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów składają się na najwyższej jakości wyposażenie.

Tory w Kręgielni są w pełni zautomatyzowanie i skomputeryzowanie, co zapewnia płynną grę. Dodatkową atrakcją są również ciekawe wizualizacje. Punktacja wraz z wynikami poszczególnych gier podawane są na bieżąco, w jasny i przejrzysty sposób.

Posiadamy również trzy stoły bilardowe do wynajęcia w konkurencyjnych cenach za godzinę

W Salonie Gier spróbujecie również swoich sił na popularnych maszynach do gry. Są to: Dart-Cyber, Flipper, Piłkarzyki, Łapacz świateł, Cymbergaj, Boxer MMA. Standardowo przyjmują one monety 2 zł i 5 zł.Sklep odzieżowy TOP


W naszej ofercie sukienki, bluzki, spodnie, płaszcze, kurtki.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek9:00 – 17:00
sobota9:00 – 14:00
niedzielanieczynne