Market Chiński – obuwie, zabawki


Market Chiński od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Śmiało można stwierdzić, iż sklep ten dysponuje największym wyborem asortymentu w Gorlicach. Znajduje się tu: odzież, buty, artykuły papiernicze, zabawki, biżuteria, perfumy i wiele innych. Szeroki wybór towaru oraz niska cena sprzyjają stale powiększającemu się gronu zadowolonych klientów.
Każdy z rodziny znajdzie tutaj coś dla siebie.


„Ale ciacho” – cukiernia, piekarnia


W Cukierni ALE CIACHO prowadzimy sprzedaż wyrobów piekarniczych i cukierniczych z firmy „Tęgoborze” słynącej z tradycyjnych wypieków. W ofercie mamy również ciastka z piekarni Lipinki oraz wyroby garmażeryjne (ręcznie robione) lody, napoje ciepłe, zimne, artykuły spożywcze. Prowadzimy także sprzedaż tortów i paczek okolicznościowych na zamówienie.

Serdecznie zapraszamy!


G7 – Strefa Fitness


G7 Twoja Strefa Fitness to wyjątkowe miejsce, w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia. Oferujemy Wam szeroki zakres zajęć fitness. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić swój wygląd, sylwetkę, kondycję ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić. Jeśli nie wiesz jakie ćwiczenia są dla Ciebie odpowiednie, przyjdź do nas a nasi trenerzy z pewnością pomogą Ci w doborze odpowiednich ćwiczeń. Oferujemy Wam również treningi personalne, plany treningowe oraz dobrze zbilansowaną dietę.
Pierwsze wejście, zajęcia i trening Gratis!


Zakłady Mięsne – Szubryt


Zakłady Mięsne Szubryt to producent wędlin i dań gotowych. Specjalnością firmy są wędliny tradycyjne, wyrabiane zgodnie z recepturami naszych dziadków, z wyselekcjonowanego mięsa. Swą kruchość, doskonały smak i aromat zawdzięczają starannie dobieranym kompozycjom przypraw naturalnych, oraz wędzeniu w wędzarni tradycyjnej, opalanej drewnem bukowym i olchowym.

Życzymy udanych zakupów!


Sklep odzieżowy TOP


W naszej ofercie sukienki, bluzki, spodnie, płaszcze, kurtki.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek9:00 – 17:00
sobota9:00 – 14:00
niedzielanieczynne